ΓΙΟΡΤΗ ΛΗΞΗΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ

Με μια όμορφη γιορτή αφιέρωμα στον μεγάλο συνθέτη Μάνο Χατζηδάκη με αφορμή την λήξη των μαθημάτων διοργάνωσε την Πέμπτη 13/06/24 το πρωί το Σχολείο μας με συμμετοχή όλων των τμημάτων .

Αξίζουν  συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν στη γιορτή και έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους

Πολλά συγχαρητήρια σε όλους τους εκπαιδευτικούς και ιδιαίτερα στην μουσικό του σχολείου μας κ Λάγιου Ελένη που επένδυσε μουσικά την γιορτή , την γυμνάστρια μας κ. Σοφία Σταμπολίδου που επιμελήθηκε τις χορογραφίες την κ Έλσα Καλαμπάκα που κατασκεύασε τις στολές και επιμελήθηκε τις χορογραφίες της Α τάξης , την κ Μαράικε  Ζάρα- Κρίεκσμανν που επιμελήθηκε την μουσική παρουσία των παιδιών την Β τάξης και τον Υποδιευθυντή του Σχολείου μας που είχε το γενικό συντονισμό της γιορτής .

Ευχαριστούμε και το Σύλλογο Γονέων για την προσφορά αναψυκτικών και γλυκών μετά το τέλος της γιορτής

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ